Oferta firmy MotoControler

Oferta firmy MotoControler

Polski rynek samochodów używanych przeżywa prawdziwy rozkwit. Amatorów aut z drugiej ręki nie brakuje. W naszych realiach ciężko jest kupić nowy samochód prosto z salonu samochodowego nie zapożyczając się jednocześnie w banku lub nie wydając oszczędności życia. Zakup używanego pojazdu powinno poprzedzać jego dokładne „prześwietlenie”. Nie chcemy przecież kupować kota w worku. Z pomocą przychodzą nam profesjonalne firmy oferujące usługi sprawdzania samochodów przed zakupem. Jedną z nich jest MotoControler. To doskonałe rozwiązanie, gdy kupujemy samochód używany, a sprzedający nie wzbudza naszego zaufania. W ofercie firmy znajduje się kilka pakietów usług. Oto one:

Opcja Standard
W przypadku opcji standard, eksperci firmy MotoControler wnikliwie sprawdzają stan techniczny samochodu. Ich uwadze nie umkną rozmaite detale świadczące o wypadkowości pojazdu. W trakcie kontroli dokonywany jest między innymi pomiar grubości lakieru. Wszelkie elementy zewnętrzne auta zostają sprawdzone pod kątem uszkodzeń, rys, wgnieceń i innych śladów świadczących o wypadku czy kolizji. Bardzo dokładanie oceniane jest również wnętrze pojazdu, komora silnika oraz jego praca. Kolejne ważne elementy podlegające weryfikacji to stan zawieszenia, układu kierowniczego oraz hamulców. Trudno ocenić pracę silnika i ważnych układów pojazdu bez jazdy próbnej. Dlatego staje się ona bardzo ważnym punktem każdej kontroli.

Jedną z podstawowych obaw, jakie mają osoby kupujące auto używane to stan licznika. Nagminnie zdarza się zaniżanie przebiegu poprzez manipulowanie licznikiem. Niekiedy próby takiej ingerencji są widoczne np. w postaci śladów odkręcania licznika czy rys na desce rozdzielczej. Czasami jednak trudno je wyłapać. Zwłaszcza, że sprzedawcy „odmładzają” nieco wnętrze samochodu, wymieniając pewne zużyte elementy i uwiarygodniając w ten sposób niski przebieg. Eksperci motoryzacyjni są w stanie na podstawie różnych przesłanek stwierdzić, czy podany przez sprzedawcę przebieg jest autentyczny.

Po dokonaniu kontroli pracownicy firmy MotoControler podpowiedzą nam czy warto kupić dany pojazd. Może okazać się, że koszty jego napraw byłyby znacznie wyższe, niż przewidywaliśmy. Istotnym uzupełnieniem raportu o stanie samochodu jest jego fotogaleria z bardzo dokładnymi zdjęciami.

Opcje Complex i Maxi
W przypadku opcji Complex i Maxi wykonane zostają wszystkie czynności wchodzące w skład usługi Standard. Jednak usługa Complex obejmuje również wykonanie oględzin podwozia w warsztacie. Dodatkową usługą wersji Maxi jest natomiast podłączenie pojazdu do komputera diagnostycznego. Mechanicy firmy MotoControler mogą dzięki temu wykryć wszelkie błędy.

Możliwe jest również przeprowadzenie rozmowy z ekspertem, który dokonywał oględzin samochodu. Możemy w jej trakcie wyjaśnić wszelkie wątpliwości i uzyskać odpowiedź na nurtujące nas pytania. Dla samochodów krajowych dostępna jest także usługa sprawdzania samochodu w Rejestrze Zastawów.

Sławomir

Specjalista - sprzedawca

Related Posts

Co należy sprawdzić kupując auto używane?

Co należy sprawdzić kupując auto używane?

Sprawdź samochód zanim go kupisz!

Sprawdź samochód zanim go kupisz!

Samodzielna weryfikacja przebiegu auta

Samodzielna weryfikacja przebiegu auta

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *