Alkomat ALKOHIT X500 biznes

Alkomat ALKOHIT X500 biznes

Kontrola stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu to jeden z podstawowych sposobów sprawdzania pracowników w firmach z branży transportowej i nie tylko. W tych większych przedsiębiorstwach, które zatrudniają wiele osób i działają na dużą skalę, ważne są nie tylko precyzja, ale i szybkość pomiarów i wydajność. Z uwzględnieniem wszystkich tych elementów projektowane są wszystkie alkomaty Alkohit. Na potrzeby biznesu stworzono model X500 biznes, niezwykle precyzyjny, tani w eksploatacji i prosty obsłudze alkomat, który dodatkowo wyróżnia nowoczesny design. Alkomat X500 biznes wyposażony jest w duży wyświetlacz o przekątnej 2,4 cala, nie tylko precyzyjnie bada stężenie alkoholu (dzięki zastosowaniu wyjątkowego sensora elektrochemicznego), ale odznacza się też dużym zakresem pomiaru – od 0,000 do nawet 6,3 promila. Same pomiary zaś wykonać można szybko, wygodnie, wykorzystując do nich specjalną nasadkę lejkową lub obrotowy ustnik. W razie potrzeby Alkomat Alkohit X500 biznes bezprzewodowo można połączyć z termiczną drukarką D100, z której pomocą można wydrukować protokół w wersji polskiej, angielskiej i niemieckiej.

 

Precyzyjne urządzenie dla managerów, VIP-ów i dyrektorów

Alkomat Alkohit X500 biznes wyposażony jest w bardzo wydajną baterię litowo-jonową i waży zaledwie 177 gram. Urządzenie można wielokrotnie ładować (średnio 500-800 razy) z gniazdka lub za pośrednictwem komputera. Komputerowo przetwarzać można też same wyniki testów. Alkomat zapamiętuje przy tym nie tylko same pomiary, ale również i inne informacje, jak np. dokładny czas badania czy temperaturę podczas badania. W ciągu godziny wykonać zaś można nawet 350 pomiarów. Wszystko to dzięki wbudowanemu w urządzenie 32-bitowemu mikrokontrolerowi pomiarów.

 

Długa gwarancja, precyzja, łatwa obsługa

Nie ulega wątpliwości, że Alkomat Alkohit X500 biznes to urządzenie prestiżowe, mimo to jednak producent dodatkowo podnosi jego wartość. Osoby i firmy, które zdecydują się na zakup tego modelu mogą liczyć na wsparcie techniczne, błyskawiczne serwisowanie i darmową kalibrację w czasie objętym gwarancją (czyli przez 3 lata).

 

admin

Related Posts

Alkomat ALKOHIT X50

Alkomat ALKOHIT X50

Alkomat ALKOHIT X60

Alkomat ALKOHIT X60

Alkomat ALKOHIT X3

Alkomat ALKOHIT X3

Alkomat ALKOHIT X30

Alkomat ALKOHIT X30

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.