Alkomat ALKOHIT X3

Alkomat ALKOHIT X3

Rozważny kierowca nie zawsze stroni od alkoholu, ale doskonale wie, że nie zawsze może po nim zasiąść za kierownicą. Zanim ruszy w trasę, upewni się, czy nie przekroczył dopuszczalnej normy i nie będzie zagrożeniem na drodze. Co najważniejsze zaś, stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu może śmiało obliczyć samodzielnie – wystarczy, że zaopatrzy się w dobrej klasy alkomat. Godny polecenia jest alkomat Alkohit X3 – urządzenie dokładne, wydajne, trwałe i w dodatku niewielkich rozmiarów.

 

Zalety alkomatów Alkohit X3

Największą zaletą alkomatów Alkohit X3 jest ich bardzo prosta obsługa i liczne dodatkowe funkcje. Urządzenie posiada licznik wykonywanych pomiarów, pamięta 5 ostatnich wyników, czas badania sygnalizowany jest dźwiękiem, a pozytywny wynik wyświetlany jest w czerwonym kolorze.

Warto wiedzieć, że Alkohit X3 jest też niewielki, lekki, posiada podświetlany wyświetlacz odporny na zarysowania i dodatkowo zapakowany jest w eleganckie etui. Z powodzeniem można więc zawsze mieć go w samochodowym schowku i korzystać, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.

 

Co znaleźć można w zestawie Alkohit X3?

Producent alkomatów Alkohit X3 zadbał o to, by każdy, kto zaopatrzy się w urządzenie mógł od razu robić testy. W zestawie znaleźć można m.in.:

  • 2 sztuki baterii AAA o mocy 1,5V,

  • 5 ustników,

  • specjalny pokrowiec na urządzenie,

  • dokładną instrukcję obsługi wraz z tabelą limitów w krajach europejskich,

  • kartę gwarancyjną z parametrami kalibracyjnymi i dokumentem potwierdzającym kalibrację alkomatu.

Wszystkie alkomaty Alkohit X3 są skalibrowane w promilach, ale na specjalne życzenie można je dodatkowo skalibrować także w mg/L.

 

Podstawowe parametry alkomatów Alkohit X3

Urządzenia Akohit X3 są wyjątkowo precyzyjne, bardzo eleganckie, korzystanie z nich jest wyjątkowo łatwe, a pomiary uzyskać można już w kilka sekund. Warto docenić na pewno podstawowe parametry techniczne urządzenia:

  • zakres pomiaru wynosi od 0,000 do 2,000 ‰ (0,000 – 1,000 mg/L), powyżej tej liczby wyświetla się napis HIGH, wyświetlacz podaje wyniki z dokładnością do trzech miejsc po przecinku,

  • urządzenie z baterią waży zaledwie 105g,

  • pomiar wykonywany jest automatycznie, a wynik jest bardzo dokładny, dzięki zastosowaniu w urządzeniu elektrochemicznego sensora,

  • urządzenie posiada niezbędne unijne certyfikaty, objęte jest też dwuletnią gwarancją.

admin

Related Posts

Alkomat ALKOHIT X50

Alkomat ALKOHIT X50

Alkomat ALKOHIT X60

Alkomat ALKOHIT X60

Alkomat ALKOHIT X500 biznes

Alkomat ALKOHIT X500 biznes

Alkomat ALKOHIT X30

Alkomat ALKOHIT X30

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *