Alkomat ALKOHIT X600 z drukarką DOWODOWY

Alkomat ALKOHIT X600 z drukarką DOWODOWY

Systematyczne przeprowadzanie masowych kontroli wydechu u pracowników stało się normą w wielu firmach nie tylko z branży transportowej. Profesjonalne alkomaty wykorzystywane są nie tylko w przedsiębiorstwach, ale i w rozmaitych instytucjach rządowych i pozarządowych, a pomiary z certyfikowanych urządzeń służyć mogą jako materiał dowodowy w sądzie.

 

Najbardziej zaawansowany alkomat z oferty Alkohit

Dostępny w ofercie Alkohit model X600 jest najbardziej zaawansowanym pod względem technologicznym urządzeniem do analizy wydechu. Na życzenie może też otrzymać świadectwo wzorcowania, które wydaje Laboratorium Wzorcujące akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji, dzięki czemu alkomat zyskuje miano alkomatu dowodowego.

Urządzenie jest bardzo wydajne, wyjątkowo precyzyjne (dzięki zastosowaniu w nim wysokiej klasy sensora elektrochemicznego). Posiada wbudowaną baterię litowo-jonową 7,4V, którą można wygodnie ładować z gniazdka sieciowego lub za pomocą komputera. Wielką zaletą tego sprzętu jest wbudowana drukarka termiczna, dzięki której można błyskawicznie otrzymać protokół z pomiaru.

 

Łatwa obsługa, precyzyjne pomiary

Maksymalnie ułatwiona jest obsługa urządzenia. Pomiary wykonywane są automatycznie lub manualnie, a w razie potrzeby testy wykonać można nawet osobom nieprzytomnym. Alkomat Alkohit X600 wyposażony jest w tym celu tak samo w specjalną nasadkę lejkową, jak również w bardzo funkcjonalny, obrotowy ustnik.

Informacje dotyczące pomiaru wyświetlane są na dużym ekranie urządzenia, a same pomiary podawane są z dokładnością do 3 miejsc po przecinku. Wyjątkowo duży jest też zakres pomiarów (od 0,000 do 6,3 promila). Do każdego przeprowadzonego pomiaru można wprowadzić też informacje dodatkowe – np. imię i nazwisko badanej osoby.

 

Wsparcie techniczne, długa gwarancja i elegancja

Producent zadbał o model Alkohit X600 z drukarką pod każdym względem. To wyjątkowe urządzenie jest zapakowane w elegancką skrzyneczkę, dołączona jest do niego szczegółowa instrukcja obsługi w języku polskim wraz kartą gwarancyjną i mapą limitów w krajach Europy. W zestawie znaleźć można rysik do ekranu dotykowego, eleganckie etui, a nawet 4 rolki papieru do drukarki. Urządzenie oraz zastosowany w nim sensor objęte są trzyletnią gwarancją, a producent zapewnia dodatkowo błyskawiczne wsparcie techniczne.

admin

Related Posts

Alkomat ALKOHIT X50

Alkomat ALKOHIT X50

Alkomat ALKOHIT X60

Alkomat ALKOHIT X60

Alkomat ALKOHIT X3

Alkomat ALKOHIT X3

Alkomat ALKOHIT X500 biznes

Alkomat ALKOHIT X500 biznes

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *