Alkomat ALKOHIT X60

Alkomat ALKOHIT X60

Polskie przepisy są nieubłagane dla kierowców. Jeśli ktoś zostanie złapany na jeździe pod wpływem alkoholu, grozi mu nie tylko duży mandat, ale i odebranie prawa jazdy. Zamiast jednak liczyć na to, że może się uda, lepiej jest bardziej krytycznie spojrzeć na siebie i zanim wyruszy się w trasę nawet po spożyciu niewielkiej ilości alkoholu, dobrze jest zrobić test na stężenie alkoholu. Idealny będzie do tego nowoczesny i dobrej klasy alkomat Alkohit.

 

Precyzyjne pomiary stężenia alkoholu we krwi dzięki Alkohit

Dostępny w ofercie Alkohit model X60 to propozycja idealna dla klientów indywidualnych oraz właścicieli małych firm, którzy chcą sprawdzić stężenie alkoholu we krwi u swoich pracowników. Urządzenie jest małe, lekkie, a przy tym tanie w eksploatacji. Pomiary wykonać można bezustnikowo, przy wykorzystaniu specjalnej nasadki lejkowej, ale można też zastosować nowoczesny, obracający się o 360 stopni ustnik. Samo urządzenie jest nie tylko precyzyjne. Dzięki wbudowanej baterii litowo-jonowej 3,7V w ciągu kilku sekund alkomat jest gotowy do przeprowadzenia pomiarów. Urządzenie można doładować z gniazdka sieci elektrycznej lub, wykorzystując dołączony do zestawu kabel USB, przez komputer. Wynik testu uzyskuje się już nawet w ciągu sekundy po pomiarze, a urządzenie ma bardzo duży zakres pomiarowy – d0 6,300 promila.

 

Zalety modelu Alkohit X60

Model Alkohit X60 ma mnóstwo zalet. Przede wszystkim jednak jest prosty w obsłudze. Sygnałem dźwiękowym oznacza początek i koniec pomiaru, wynik pomiaru można wygodnie odczytać na dużym wyświetlaczu, przeprowadzenie testu maksymalnie ułatwia obrotowy ustnik. Alkomat X60 jest też zabezpieczony przed ewentualnymi próbami oszukiwania podczas testu. Nie do przecenienia jest też niewielka waga urządzenia. Dzięki wbudowanej baterii i niewielkim wymiarom, model X60 waży zaledwie 115 gram – nieprawdopodobnie mało jak na tej klasy sprzęt.

 

Długa gwarancja, prosta obsługa, darmowe kalibracje

Miłe niespodzianki nie kończą się jednak na parametrach technicznych alkomatu Alkohit X60. Producent objął ten model trzyletnią gwarancją, a także zapewnił darmowe kalibracje w czasie objętym

admin

Related Posts

Alkomat ALKOHIT X50

Alkomat ALKOHIT X50

Alkomat ALKOHIT X3

Alkomat ALKOHIT X3

Alkomat ALKOHIT X500 biznes

Alkomat ALKOHIT X500 biznes

Alkomat ALKOHIT X30

Alkomat ALKOHIT X30

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *