Alkomat ALKOHIT X100 z drukarką dowodowy

Alkomat ALKOHIT X100 z drukarką dowodowy

Z ilością alkoholu z pewnością nie można przesadzać po godzinach, a surowo zakazany jest on w godzinach pracy. W firmach masowo kontroluje się stężenie alkoholu w wydechu u pracowników, a wykorzystuje się do tego najwyższej klasy nowoczesny sprzęt. Godne polecenia są urządzenia oferowane przez firmę Alkohit. Model X100 uzyskał miano produktu flotowego 2011 roku i cieszy się wielką popularnością wśród fleet managerów w Europie.

 

Dlaczego warto zdecydować się na model Alkohit X100?

Alkohit X100 to model szczególny. Przede wszystkim jest niezwykle precyzyjny (dzięki zastosowaniu wyjątkowego sensora elektrochemicznego), umożliwia wykonanie pomiarów w zakresie od 0,000 do nawet 6,300 promila, a w ciągu godziny przeprowadzić można nawet 350 pomiarów. Wszystko dzięki dodatkowemu, 32-bitowemu procesorowi i wbudowanej w urządzenie baterii litowo-jonowej, którą wygodnie można doładować przez komputer lub z gniazdka sieciowego. Warto wiedzieć, że model X100 może na życzenie klienta otrzymać specjalne świadectwo wzorcowania, które wydawane jest przez laboratorium Wzorcujące akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji. Oznacza to, że przeprowadzone pomiary mogą zostać wykorzystane jako materiał dowodowy w sprawach sądowych.

 

Nowoczesna drukarka i alkomat

Nowoczesny alkomat Alkohit X100 zakupić można w zestawie z nowoczesną drukarką D100, a urządzenia połączyć można bezprzewodowo poprzez moduł Bluetooth. Podobnie jak alkomat, drukarka wyposażona jest w baterię litowo-jonową, a protokół z pomiaru przygotowywany jest w trzech wersjach językowych: po polsku, angielsku i niemiecku. Niewielkie są też waga (303 gramy) i wymiary drukarki. Wraz z alkomatem (który waży zaledwie 150 gram) drukarkę można nosić w poręcznej walizce, którą producent zapewnia w cenie zestawu.

 

Długa gwarancja, darmowe kalibracje, wyjątkowa precyzja

Zarówno drukarka, jak i sam alkomat, są najwyższej klasy sprzętem tego typu, mimo wszystko jednak producent zapewnia swoim klientom pełne wsparcie techniczne. Urządzenia objęte są trzyletnią gwarancją, a alkomat dodatkowo włączony został do programu darmowej kalibracji.

admin

Related Posts

Alkomat ALKOHIT X50

Alkomat ALKOHIT X50

Alkomat ALKOHIT X60

Alkomat ALKOHIT X60

Alkomat ALKOHIT X3

Alkomat ALKOHIT X3

Alkomat ALKOHIT X500 biznes

Alkomat ALKOHIT X500 biznes

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *