Alkomat ALKOHIT X10

Alkomat ALKOHIT X10

Alkohol bywa bardzo zdradliwy, a nawet spożyty w niewielkim ilościach może negatywnie wpłynąć na osobę, która zasiada za kierownicą. Nie wystarczy się dobrze czuć, by ruszyć w trasę. Zanim przekręci się kluczyki w stacyjce, koniecznie sprawdzić trzeba stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu. Pomiar można wykonać szybko i łatwo, wykorzystując alkomat.

 

Precyzyjne testy na stężenie alkoholu i piękny design

Z różnych dostępnych na rynku urządzeń warto docenić te z serii Alkohit. Godny polecenia jest model X10 – precyzyjny, prosty w obsłudze, poręczny, pozytywnie wyróżniający się wyglądem, a przy tym w bardzo atrakcyjnej cenie. Alkohit X10 pozwala błyskawicznie wykonać pomiary, a przy tym jest wspaniałym gadżetem, który zawsze warto mieć w samochodowym schowku.

 

Zalety alkomatu Alkohit X10

Urządzenie Alkohit X10 jest podobne do modelu X5, jednak posiada o wiele lepszy sensor, a ponadto wyposażone jest w praktyczny, podświetlany na niebiesko wyświetlacz. Wyniki podawane są na nim z dokładnością do trzech miejsc po przecinku, a pomiary można wygodnie robić nawet nocą. Bardzo praktyczne są też liczne dodatkowe funkcje. Urządzenie zapamiętuje np. 5 ostatnich pomiarów, a kiedy zostaje przekroczona dopuszczalna norma, alkomat sygnalizuje to dodatkowym dźwiękiem. Urządzenie dźwiękiem rozpoczyna i kończy też każdy pomiar. Warto zwrócić też uwagę na higieniczne ustniki – dzięki specjalnej blokadzie uniemożliwiają one zaciągnięcie się powietrzem z urządzenia.

Alkomat Alkohit X10 wyposażony jest w baterię 9V, waży zaledwie 145 gramów, zakres pomiarów wynosi od 0,000 do 2,000 promila, a wyniki podawane są z dokładnością do tysięcznych części, a dokładny wynik podaje w ciągu kilku sekund. Pomiary wykonywane są automatycznie.

 

Co gwarantuje producent?

Warto wiedzieć, że Alkohit X10 posiada dwuletnią gwarancję, producent zapewnia błyskawiczny serwis (do 24 godzin), a na czas naprawy zapewnia urządzenie zastępcze. Wszystkie alkomaty Alkohit posiadają ponadto respektowane w UE certyfikaty, co oznacza, że do ich wyprodukowania wykorzystano tylko najwyższej jakości sensory amerykańskie i europejskie. Każdy alkomat Alkohit posiada też swój unikalny numer seryjny.

admin

Related Posts

Alkomat ALKOHIT X50

Alkomat ALKOHIT X50

Alkomat ALKOHIT X60

Alkomat ALKOHIT X60

Alkomat ALKOHIT X3

Alkomat ALKOHIT X3

Alkomat ALKOHIT X500 biznes

Alkomat ALKOHIT X500 biznes

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *