Alkomat ALKOHIT X30

Alkomat ALKOHIT X30

Nawet jeśli wypiło się symboliczną lampkę wina, kieliszek wódki, drinka czy kufel piwa, zanim zasiądzie się za kierownicą, warto upewnić się, czy nie przekroczyło się dopuszczonej w przepisach normy. Jeśli stężenie alkoholu we krwi przekracza 0,2 promila, kierowca nie tylko otrzymać może mandat i stracić prawo jazdy, ale stwarza też duże zagrożenie na drodze. By niepotrzebne nie ryzykować, warto wykonać test i wykorzystać do niego dobrej klasy alkomat.

 

Test stężenia alkoholu zanim wyruszy się w drogę

Godny polecenia jest alkomat Alkohit X30, który tak samo można stosować w firmach, jak i we własnym zakresie. Alkomat Alkohit X30 jest mały, poręczny, prosty w obsłudze, z powodzeniem trzymać można go w samochodowym schowku i sięgać po niego, kiedy tylko zaistnieje taka konieczność. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, a przy tym precyzyjne – o jakości pomiaru decyduje nowoczesny, wysokiej klasy sensor elektrochemiczny. Sam pomiar zajmuje kilka sekund, jego początek i koniec alkomat sygnalizuje dźwiękiem, wynik ukazuje się na wyświetlaczu w kilka sekund i podawany jest z dokładnością do trzech miejsc po przecinku. Urządzeni zasila bateria 9V, a zakres pomiaru wynosi od 0,000 do 2,000 promila. Na życzenie klienta można ustawić również pomiary w mg/L.

 

Dlaczego warto zdecydować się na Alkohit X30?

Urządzenie Alkohit X30 warto wybrać nie tylko ze względu na precyzję i atrakcyjną cenę. Zaletą urządzenia jest też niewątpliwie nowoczesny design. Alkomaty Alkohit, w tym również model X30, są małe, poręczne, lekkie, mają duże wyświetlacze, a pomiary wygodnie można nimi robić nawet w nocy. Plusem urządzenia są też dobrej jakości ustniki. Zastosowano w nich specjalną blokadę, która uniemożliwia zaciągnięcie się powietrzem z urządzenia. W zestawie znaleźć można 5 takich ustników, a dodatkowo jeszcze specjalne etui, w którym będzie można wygodnie przechowywać alkomat.

 

Co dodatkowo zapewnia producent?

Liczne dodatkowe korzyści zapewnia też producent sprzętu. Alkomaty Alkohit objęte są 24-miesięczną gwarancją, posiadają unijne certyfikaty, do opakowania zawsze dołączona jest obszerna instrukcja w języku polskim wraz z kartą gwarancyjną, mapą limitów w Europie oraz dokumentacją dotyczącą kalibracji urządzenia.

admin

Related Posts

Alkomat ALKOHIT X50

Alkomat ALKOHIT X50

Alkomat ALKOHIT X60

Alkomat ALKOHIT X60

Alkomat ALKOHIT X3

Alkomat ALKOHIT X3

Alkomat ALKOHIT X500 biznes

Alkomat ALKOHIT X500 biznes

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *