Popularni producenci alkomatów i ich produkty

Popularni producenci alkomatów i ich produkty

Jeśli chodzi o alkomaty domowe to rynek naprawdę świetnie się obecnie rozwinął i w sprzedaży znajdziemy całe mnóstwo różnorakich alkomatów. Ceny tak naprawdę są różne i można znaleźć sprzęt już za około 80 złotych ale można i także znaleźć coś za prawie 1000 złotych. Specjaliści uważają, że kupowanie urządzeń o najniższych cenach nie ma sensu. Takie urządzenia jak się okazuje podają jedynie dobre wyniki tylko na początku użytkowania. Z każdym kolejnym badaniem wyniki nie są już rzeczywiste i często okazuje się, że są bardzo dalekie od wartości prawdziwych. Takie tanie sprzęty są najczęściej tak wykonane, że nie otrzymujemy nawet miejsca, gdzie można by dokonywać ich kalibracji. Jeśli chcemy kupić dobre urządzenie, którego wyniki będą rzeczywiście wiarygodne to powinniśmy się zdecydować na taki sprzęt, który będzie kosztował przynajmniej około 300 złotych.

Można tutaj zdecydować się na następujące marki: Alcotecter, Clatronic, Draeger, Eldom, Howe, Kolter, Mdo, Sentech czy Techmed. Na pewno na uwagę zasługuje urządzenia Alkomat Al.-7000, który przygotowany został przez firmę Alcoteceter i jest to sprzęt, który można kupić za około 300 złotych. Przeznaczony jest dla użytkowników mobilnych. Największym plusem tego urządzenia będzie to, że gwarantuje bardzo dokładne pomiary nawet bez konieczności ich często wykonywania. Poprawność wyników będzie gwarantowana tutaj przez dobry sensor, który został tak zamontowany w urządzeniu, że rzeczywiście świetnie się sprawdza. Pojawia się na płycie głównej i umieszczony jest tam przy użyciu wsporników. Alkomat nadaje się doskonale do wykonywania wielu testów nawet w krótkim czasie i na różnych osobach. Ten sam producent ma także urządzenia z nieco wyższej półki. Tutaj wspomnieć można sprzęt Alcovisor Mark X Printer. To urządzenie, które kosztuje około 1400 złotych. To tak naprawdę profesjonalny sprzęt, który gwarantuje bardzo dokładne wyniki a dodatkowo daje także możliwość ich drukowania. Szczególnie istotne będzie między innymi to, że sprzęt umiejętnie ignoruje te wszystkie składniki wydychanego powietrza, które mogłyby wpływać na otrzymywany przy takim badaniu wynik. Dlatego nawet jeśli zaczniemy kombinować z gumą do żucia czy cukierkami to tak naprawdę nic nam to nie pomoże, gdy policja będzie miała przy sobie sprzęt na takim poziomie. Jeśli jednak wolimy coś naprawdę taniego to można wybrać dobry sprzęt AlcoAlert, który mimo swojej niskiej cenie jest całkiem dobrze oceniany.

Przez wielu uważany jest za najlepszy sprzęt dla indywidualnego klienta. Urządzenie automatycznie sprawdza czy analizator funkcjonuje poprawnie. Poza tym będzie także sygnalizować czy kontrola przeprowadzona była w należyty sposób i czy rzeczywiście jej wynik będzie wiarygodny.

admin

Related Posts

Alkomaty podręczne

Alkomaty podręczne

Alkomaty samochodowe – jakie urządzenie wybrać?

Alkomaty samochodowe – jakie urządzenie wybrać?

Alkomat barowy

Alkomat barowy

Własny alkomat – czy warto ?

Własny alkomat – czy warto ?

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *